Sušilno stojalo EUVE - A

Električno grelno stojalo A je izredno učinkovita rešitev za ogrevanje manjših prostorov, sušenje oblačil ali brisač. EUVE model z osmico aluminijastih palic nudi enakomerno razporeditev toplote, pri delovanju pa je varčen, tih in varen za uporabo v vsakem domu.
Porabi manj energije kot navadna žarnica!

Električno grelno stojalo A EUVE (8 palic) je praktičen, varčen in zanesljiv grelni pripomoček, ki omogoča hitro ogrevanje ali učinkovito sušenje tekstila. Zaradi 120W moči deluje izredno energijsko varčno, hkrati pa doseže temperaturo med 50°C in 55°C, kar je idealno za sušenje.
Stojalo je izdelano iz aluminija model A, kar zagotavlja odlično toplotno prevodnost, nizko težo ter dolgo življenjsko dobo. Primerno je za uporabo v kuhinji, dnevni sobi, spalnici, kamp prikolicah, vikendih ali pisarnah.
Stabilna in ojačana konstrukcija zagotavlja, da stojalo ostane trdno na mestu tudi pri večji obremenitvi. Robusten kovinski okvir je odporen na zvijanje, medtem ko kakovostni plastični deli preprečujejo drsenje in neželene premike. Zaradi dobro uravnoteženega dizajna je stojalo varno za uporabo tako v notranjih prostorih kot tudi zunaj.
Če iščete varno, tiho, praktično in cenovno ugodno rešitev za ogrevanje ali sušenje, je električno grelno stojalo A EUVE odlična izbira tako za dom kot za apartmaje, sobe za najem, salone, pralnice in pisarniške prostore.

Stojalo EUVE A omogoča optimalno kroženje zraka med perilo in posledično hitrejše sušenje, kar zmanjša potrebo po sušilnem stroju in pomaga prihraniti energijo. Je okolju prijazna in dolgoročno cenovno učinkovita izbira.
To inovativno stojalo za sušenje perila je zložljivo in prenosno, zato ga lahko enostavno premikate po prostoru ter hitro pospravite, ko ga ne uporabljate. Odlično je za vse, ki doma nimajo sušilnega stroja ali pa iščejo bolj ekonomičen, praktičen in učinkovit način sušenja oblačil.

Tehnični podatki z opisi:
- Dimenzije odprtega stojala: 740 mm (V) x 950 mm (D) x 500mm (Š)
Velika sušilna površina za večje količine perila 10 KG
- Izdelan iz aluminija - model A (20 palic)
Trpežen aluminij zagotavlja dolgo življenjsko dobo, 8 palic pa omogoča sušenje večje količine perila hkrati.
- Moč: 120W
Hitro segrevanje palic omogoča učinkovito in hitrejše sušenje perila.
- Električni kabel: 1,5m
Optimalna dolžina, ki omogoča postavitev stojala v različnih delih prostora.
- Najvišja temperatura: 50–55 °C
Idealna toplota za varno sušenje vseh vrst tkanin brez poškodb.
- Napetost: 220 V – 240 V
Primeren za vsa standardna gospodinjska vtičnična omrežja v EU.
- Gumb za vklop/izklop (vodoodporen) IPX1
Enostavno upravljanje tudi v vlažnem okolju, brez skrbi glede varnosti.
- Testiran TÜV in garancija na zadovoljstvo 2 LETI
Certificirana kakovost in zanesljivost, ki zagotavlja varno in dolgotrajno uporabo.













Kaja –
Zelo zadovoljna z nakupom!
Stojalo deluje super, a še bolj me je navdušila prijaznost ekipe. Po telefonu so mi razložili vse podrobnosti in paket sem prejela že naslednji dan. Vse pohvale za hitro dostavo in odlično podporo!